Zapachy miłości!

Dziś porozmawiamy o zapachach miłości! A dokładniej o perfumach, które już swoją nazwą nawiązują do uczuć i emocji, w końcu luty do idealny czas na takie tematy, oczywiście dzięki Walentynkom!
Wybraliśmy dla Was kilka zapachów, które w bardzo różny, wręcz kontrastowy sposób przedstawiają stan zakochania i miłości. Naturalnie wszystkie te perfumy dostępne są w naszej perfumerii, także jeśli tylko któryś wpadnie Wam w oko, od razu zapraszamy na zakupy!
Zaczynamy od zapachów świeżych i lekkich, takich, które według nas najlepiej oddają stan zauroczenia, niewinnej miłości, takie które dodają energii i zarażają optymizmem!
Należy do nich m.in. Moschino I Love Love! To wyjątkowe perfumy – radosne, pozytywne, które momentalnie wywołują uśmiech na twarzy. Utrzymane są w klimacie cytrusowym, świeżym, jednak dzięki słodkim i lekko kwiatowym akcentom, mają w sobie coś uroczego, dokładnie tak samo jak pierwsza młodzieńcza miłość!
Kolejny zapach jest od marki Lacoste – Love of pink! Który podobnie jak perfumy Moschino, jest mocno cytrusowy, owocowy, jednak znacznie słodszy, dzięki waniliowej bazie. Spodoba się wszystkim tym, którzy nawet w świeżych perfumach szukają czegoś słodkiego 😉
I powoli przechodzimy do zapachów kwiatowych, które w naszym odczuciu nawiązują do miłości trochę dojrzalszej, lecz dalej niewinnej i subtelnej. 
I tak na przykład perfumy od marki Lancome – Tresor in love – to bardzo świetlisty i delikatny kwiatowy zapach, pełen nadziei i radości, jak każdy nowy związek. W otwarciu znajdziecie soczystą nektarynkę, gruszkę oraz świeżą bergamotkę. Sercem jest za to piękna róża w towarzystwie niezwykle charakterystycznego jaśminu. Tresor in Love jest świeższą i odmłodzoną wersją kultowego zapachu marki Lancome – Tresor. I bynajmniej nie mylcie tego zapachu z serią La Nuit Tresor, bo to jednak zupełnie inna bajka 😉 
A teraz mamy Daisy Love od Marca Jacobsa, czyli perfumy o nieskomplikowanym składzie, które potrafią prawdziwie zauroczyć. Początek to słodkawa malina, dookoła której znajdują się białe kwiaty, nuty drzewne i piżmo, dodające tej kompozycji zmysłowości. I znów to zapach stosunkowo lekki i świeży, jednak ma już w sobie coś mocno sensualnego, co zdecydowanie świadczy, że to uczucie jest już trochę bardziej zaawansowane od młodzieńczej miłości!
No dobrze, dużo tu mieliśmy zauroczeń i niewinnych miłostek, przejdźmy więc do miłości pełnej pożądania i namiętności!
Do takich zapachów jak najbardziej należy Kenzo Amour! To prawdziwie waniliowe perfumy, które powodują, że kobieta która je nosi, staje się bardziej pewna siebie i zmysłowa, ale jednocześnie ta słodziutka wanilia uspokaja i koi, dokładnie tak samo jak uczucie partnera na którym możemy polegać. 
Oczywiście przy takich miłosnych zapachach, nie sposób nie wspomnieć o duetach od marki Giorgio Armani czyli In love with You i Stronger with You, ale tak jak dobrze wiecie, omawialiśmy je już kilkukrotnie, także nie raz już wam wspominaliśmy, że to zapachy warte uwagi!
 Jakie jeszcze perfumy nawiązujące do różnych etapów miłości i zakochania przychodzą Wam do głowy?
Nam tak na koniec przypomniał się jeszcze zapach niszowej marki Carner Barcelona – Latin Lover, ale to akurat chyba propozycja w trochę innym klimacie – w końcu nie o kochankach a o prawdziwej miłości mieliśmy rozmawiać! Także teraz czekamy na Wasze miłosne zapachy! Koniecznie zostawcie komentarz i dajcie nam znać jakie perfumy Wam kojarzą się z miłością!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/