Twilly d’Hermès Eau Poivrée

Okres wakacyjny, to czas kiedy chętnie sięgamy nie tylko po klasycznie świeże czy też orzeźwiające zapachy, kluczową kwestią jest również to w jaki nastrój nas wprawiają dane perfumy – i w przypadku lata, chodzi oczywiście o to by zapach wywoływał uśmiech na naszej twarzy i dodawał nam energii!
I taki właśnie był pierwszy zapach Twilly, który pojawił się na rynku w 2017 roku – zauroczył on wszystkich swoim zabawnym flakonem i podbił serca niezobowiązującą i ciekawie imbirową kompozycją zapachową. 
Dwa lata później marka Hermes wydała drugi zapach z tej serii – Twilly d’Hermes Eau Poivree. Czy udało im się powtórzyć sukces pierwowzoru? I tak i nie, klasyczne Twilly było zdecydowanie bardziej wyjątkowe i zaskakujące, jednak mimo prostszej kompozycji i braku mało spotykanych nut, wersja Eau Poivree również wywołuje ogromny uśmiech na twarzy każdego, kto nosi ten zapach, a to naturalnie świadczy o sukcesie. 
Twilly d’Hermes Eau Poivree oparte jest na połączeniu jedynie trzech składników: różowego pieprzu, róży i paczuli. Różowy pieprz to odpowiednik imbiru z klasycznego Twilly – dodaje on pikanterii, ostrości, kojarzy się z takim nieposkromionym, lecz uroczym kobiecym charakterem. Róża natomiast wprowadza do tej kompozycji odrobinę słodyczy i kobiecości – nie jest ona dojrzała czy też elegancka, zdecydowanie bardziej kojarzy się z zapachem dzikiej róży, niż tej prosto z kwiaciarni.
Twilly d’Hermes Eau Poivree to zapach który kokietuje, flirtuje i radośnie układa się na skórze, sprawiając, że każdy dzień z tą kompozycją, to po prostu świetna zabawa i gotowość do przygód i wyzwań. 
W przeciwieństwie do klasycznego Twilly, wersja Eau Poivree jest mniej uniseksowa, bardziej skręca w stronę typowo kobiecego zapachu, jednak oczywiście i wśród panów znajdują się fani tej kompozycji.
Flakon jest tak samo radosny i uroczy jak w poprzedniej wersji – – piękny korek w kształcie melonika, optymistyczny różowy kolor flakonu i wstążka, która jest nawiązaniem do kultowej apaszki marki Hermes właśnie o nazwie Twilly.
Co sądzicie o tych zapachach? Czy również odbieracie je tak radośnie i energetycznie jak my? Jakie inne perfumy wywołują uśmiech na Waszych twarzach? Dajcie nam znać w komentarzach
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/