Męskie bestsellery Pachnidelko.pl!

Zgodnie z naszymi zapowiedziami kontynuujemy cykl poświęcony bestsellerom Pachnidelko.pl i dziś mamy dla Was jego kolejną część! Jednak tym razem skupimy się tylko i wyłącznie na zapachach dla mężczyzn. Bardzo często mówi się o tym jakie perfumy cenią kobiety, ale o najlepszych męskich zapachach wspomina się niestety już rzadziej. Dlatego też, przekonajcie się razem z nami, co lubią mężczyźni!

Od dnia premiery nieustannie budzi zainteresowanie, przyciąga samym zapachem, ale także klasycznym męskim flakonem i świetną reklamą z Johnnym Deep’em w roli głównej. O jakim zapachu mowa? Oczywiście o Sauvage Christian Dior! Są to perfumy, które bez wątpienia intrygują swoim aromatycznym i oryginalnym charakterem. Cała kompozycja stworzona w 2015 roku przez światowej sławy perfumiarza Francois Demachy, opiera się przede wszystkim na ostrych nutach cedru oraz pieprzu połączonych z orzeźwiającą bergamotką i wetywerią. Sauvage jest świeży, dynamiczny, jednak daleko mu do typowo letnich i sportowych perfum. Wręcz przeciwnie, dzięki idealnie wyważonym nutom, ten zapach idealnie sprawdzi się w sezonie wiosenno-letnim podczas wszelkiego rodzaju oficjalnych wyjść, służbowych spotkań czy też wieczornych imprez.

Totalnym przeciwieństwem dla Sauvage Dior jest kolejny zapach z naszej listy męskich bestsellerów, czyli Bentley for Men Intense. To perfumy dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wyraziste, korzenne kompozycje z dodatkiem nut drzewnych. Bentley for Men Intense zachwyca mocnym, zdecydowanym, męskim charakterem, który zawdzięcza obecności rumu w składzie tych perfum. Połączenie tak wielu wyrazistych nut zapachowych mogło okazać się zupełnie nietrafione, jednak  kreatorka perfum Nathalie Lorson stanęła na wysokości zadania i stworzyła zapach, który przyciąga uwagę i spojrzenia. Nic więc dziwnego, że uwielbiany jest on zarówno przez mężczyzn jak i kobiety na całym świecie.

Trzecią pozycją na liście męskich bestsellerów Pachnidelko.pl jest zapach, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ bije on rekordy popularności już od ponad 20 lat! To jedne z najlepszych perfum marki Giorgio Armani, czyli oczywiście Acqua di Gio. Wydane zostały w 1996 roku, jednak dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi, wybierane i doceniane są  do dziś przez kolejne pokolenia. Acqua di Gio to zapach rześki, cytrusowy z morskimi akcentami. Idealnie wpisuje się w śródziemnomorski klimat, który to zresztą był inspiracją dla perfumiarza Alberto Morillas podczas kreacji tych perfum. Kompozycja oparta jest na połączeniu nut cytrusowych, kwiatowych, z dodatkiem przypraw i nut drzewnych. Za co mężczyźni uwielbiają jeszcze Acqua di Gio? Za  lekkość i świeżość, która jednocześnie nie jest banalna lecz właśnie bardzo charakterystyczna i zapadająca w pamięć.

Jakie zapachy lubią mężczyźni? Wszystkie! Wśród naszych bestsellerów znajdują się perfumy ze wszystkich grup zapachowych! Jakie są Wasze ulubione męskie zapachy?