Marka – Acqua Di Parma

Poszukiwania idealnych perfum, wbrew pozorom nie są prostym zadaniem. Szczególnie gdy szukamy ich nie tylko dla siebie, ale chcemy je podarować jako prezent dla wyjątkowej osoby. Na rynku perfum istnieje bardzo wiele marek. Są takie, które sprzedają zapachy na co dzień, o różnym stopniu trwałości, ale po atrakcyjnej cenie. Jeśli jednak zależy nam na jakości, trwałości zapachu wyrafinowanej kompozycji polecamy poznać ofertę marek premium. Niewątpliwie taką jest Acqua Di Parma. Dlaczego warto poznać wykreowane przez nią perfumy?
Marka z tradycjami – poznaj zapachy od Acqua Di Parma
Wielbiciele Acqua Di Parma doskonale wiedzą, że produkty tej marki są odzwierciedleniem luksusu i symbolem ponadczasowości. Ta włoska firma powstała już sto lat temu i z krótkimi przerwami cieszy się ogromnym zainteresowaniem na przestrzeni kolejnych dekad. Początki firmy sięgają 1916 roku, kiedy to w małym włoskim miasteczku Parma powstał pierwszy produkt Acqua Di Parma. Perfumy te zdecydowanie wyróżniały się na tle panujących wówczas trendów. Nowy zapach oparto na bazie naturalnych składników, które są wykorzystywane do dnia dzisiejszego w kolejnych modelach perfum. Propozycja od Acqua Di Parma była lekka, świeża i przyciągająca. Stanowiła całkowite zaprzeczenie perfum dostępnych w latach dwudziestych i trzydziestych poprzedniego stulecia. Dominowały wtedy zapachy ciężkie i intensywne. Woda kolońska pod nową i niszową marką stała się przebojem wśród panów z wyższych sfer. Skraplali oni chusteczki ulubionymi perfumami, a produkt Acqua Di Parma znakomicie odnalazł się w tej prostej roli. Dzięki temu ta niepozorna woda kolońska stała się przedmiotem pożądania i z czasem zyskała miano kultowej. W premierowym zapachu umieszczono jaśmin, cytrus, bułgarską różę. Powodzenie we Włoszech przeniosło się na inne kraje europejskie, a z czasem także na rynek amerykański.
Acqua Di Parma – perfumy z klasą
O tym, że marka Acqua Di Parma tworzy perfumy z klasą, która nie przemija wraz z krótkotrwałą modą, świadczy jej powrót w latach 90. Wcześniej, przez okres trzech dekad marka znacznie podupadła. Dopiero gdy zmieniono kierownictwo firmy, ponownie przypomniano klientom, za co warto pokochać perfumy Acqua Di Parma. Wykorzystano w tym celu to, co było sprawdzone już na samym początku. Skupiono się na tym, że doskonałość marki wywodzi się właśnie z pracy rzemieślniczej – kunsztu artystycznego małej pracowni i wypracowaniu każdego szczegółu. Acqua Di Parma i perfumy kreowane przez tę włoską firmę, to nie masowy produkt. Klienci, kupując zapachy damskie, bądź męskie mają pewność, że dostają we flakonie coś wyjątkowego. Wystarczy, że otworzą butelkę, aby przenieść się do krainy luksusu i przyjemności. Przy projektowaniu kompozycji marka współpracuje z najlepszymi „nosami” branży. Byli to do tej pory Jean – Claude Ellena, Melanie Cerestie, François Demachy.
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/