La Vie Est Belle En Rose – nowość!

Jakie jeszcze nowości przyniosła nam tegoroczna wiosna? Marka Lancome zadbała o zadowolenie nie tylko fanów serii La Nuit Tresor, ale także kultowego już La Vie Est Belle! I mimo, że ciężko zliczyć ile flankerów doczekał się już zapach, którego twarzą jest Julia Roberts, to jednak niezmiennie każda nowa wersja podobnie nas zachwyca!

Tegoroczna odsłona, to La Vie Est Belle En Rose. Jak sama nazwa wskazuje, od swoich poprzedników różni się przede wszystkim nutami różanymi. Pomimo wyczuwalnej nuty różanej, która tak naprawdę towarzyszy nam już od pierwszych chwil otwarcia tego zapachu, najnowsze perfumy Lancome są dalej słodkie i otulające, jak cała seria La Vie Est Belle.
Flanker En Rose jest jednak odrobinę lżejszy, więcej w nim pudrowego charakteru. Róża stanowi tu formę pewnego odświeżenia, próbę dodania lekkości tej kompozycji, choć jeśli ktoś będzie tu szukał aromatu naturalnej i dzikiej róży, to troszkę się rozczaruje. Jeśli komuś natomiast w klasycznym La Vie Est Belle brakowało jakiegoś kwiatowego przełamania i urozmaicenia, ale jednak cenił klimat i słodycz towarzyszące tej serii, to właśnie wersja En Rose może okazać się dla niego strzałem w dziesiątkę!

Nuty zapachowe:
-nuty głowy: bergamotka, różowy pieprz, czerwone jagody i malina
-nuty serca: róża, piwonia i konwalia
-nuty bazy: irys, paczula, drzewo sandałowe i piżmo
W składzie oprócz wspominanej już róży, znajdziecie słodkie, dojrzałe maliny, piękne kobiece piwonie, pudrowego irysa i piżmowo-paczulową bazę. Teoretycznie nie mamy tutaj żadnych pralinek czy wanilii znanych nam z pierwszej wersji La Vie Est Belle, jednak te soczyste i dojrzałe owoce z otwarcia, zadbały o odpowiednią porcję słodyczy. To zapach niezwykle radosny, optymistyczny, dla tych którzy lubią z życia czerpać pozytywną energię i doświadczać wielu ciekawych wrażeń.
Oczywiście nie tylko nuty różane wyróżniają wersję En Rose, także wyjątkowo piękny flakon, o którym na pewno marzy już każda kolekcjonerka serii La Vie Est Belle!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/