Kenzo World Eau de Toilette – idealny zapach na wiosnę!

Kenzo World Eau de Toiletteto jedna z naszych propozycji na wiosnę, która świetnie sprawdzi się podczas coraz cieplejszych dni i dookoła budzącej się do życia przyrody.
Seria World od marki Kenzo, oczywiście najbardziej przyciąga wszystkich swoimi flakonami i nietuzinkowymi spotami reklamowymi. Jednak na szczęście, również same zapachy są kompozycjami wartymi uwagi.

Dziś pragniemy szczególną uwagę zwrócić na wersję wody toaletowej czyli Kenzo World Eau de ToiletteTo wersja niezwykle promienna i radosna, bazująca na nutach owocowo-kwiatowych. W otwarciu króluje soczysta gruszka, w bardzo naturalnym i lekkim wydaniu. Szybko dołączają do niej kwiaty – piwonia, róża, ale i kwiat migdałowca! I to właśnie dzięki kwiatom, zapach zyskuje subtelnej kobiecości i unikamy tego infantylnego charakteru, jaki często towarzyszy perfumom typowo owocowym. Natomiast połączenie korzenia irysa z białym piżmem w bazie, wprowadziło do tej kompozycji trochę pudrowych akcentów. A czemu zawdzięczamy tę słodycz wersji Kenzo World Eau de Toilette? Oczywiście nie samym owocom, czy też kwiatom – w kompozycji znajdziecie również wanilię, która osładza każdy etap rozwoju tych perfum.

Kenzo World Eau de Toilette kojarzy się ze słońcem, energią, budzącą się do życia przyrodą. Jest niezwykle przyjemnym i radosnym zapachem, który świetnie sprawdzi się u tych z Was, które niekoniecznie lubią się wyróżniać mocno charakternymi perfumami, ale jednocześnie pragną pięknie pachnieć. Nie bójcie się tej wanilii i drzewa sandałowego w składzie, ponieważ są to nuty, które owszem spajają całą kompozycję, ale jej nie dominują – rozwijają się na skórze spokojnie i raczej w tle, niż na pierwszym planie, bo tam króluje gruszka, słodkie kwiaty i lekko pudrowe akcenty.
Nuty zapachowe
Nuty głowy : gruszka i bergamotka; 
Nuty serca : kwiat migdałowca, piwonia i róża; 
Nuty bazy : korzeń irysa, iso e super, drzewo sandałowe, wanilia, fiołek i białe piżmo.
A jakie są Wasze propozycje i typy na wiosnę? Dajcie nam znać w komentarzach!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/