Karl Lagerfeld, jego styl, projekty i perfumy

Karl był genialnym projektantem i marką samą w sobie; mimo różnych kontrowersji pojawiających się wokół jego osoby nie sposób odmówić mu talentu ani umiejętności zamieniania w złoto wszystkiego, czego się dotknie. Czy jednak warto zaopatrzyć się w jego perfumy? Komu spodobają się najbardziej? Czas rozwiać wszelkie wątpliwości na ten temat.
Legendarny projektant Karl Lagerfeld był rodowitym Niemcem, lecz już jako nastolatek wyprowadził się z matką do Paryża; to zaowocowało dla niego nauką na prestiżowej uczelni i pierwszym stażem w domu mody Balmain. Otworzyło mu to drzwi do światowej kariery, której ukoronowaniem była funkcja dyrektora artystycznego domu mody Chanel, którą zajmował od 1983 roku, aż do swojej śmierci w lutym 2019. Nie kolidowało to z tworzeniem własnej marki, do które należą między innymi bardzo popularne perfumy Karl Lagerfeld.
Perfumy damskie Karl Lagerfeld, podobnie jak i męskie są bardzo specyficzne. Żadna inna marka tak silnie nie identyfikuje się z ikonicznym wizerunkiem swojego twórcy – dlatego wszystko, co sygnowane jest nazwiskiem Karla, mocno kojarzy się z nim samym. Flakony jego perfum nawiązują do niezmiennej od dekad fryzury projektanta, mają wzór niczym odbicie czarnych rękawiczek, z którymi się nie rozstawał lub imitują jego mało sympatyczny, lecz rozpoznawalny na całym świecie wyraz twarzy.
Komu będzie pasował zapach Lagerfelda?
Perfumy Karla zdecydowanie nie są dla wszystkich. Zadowolone z nich będą osoby dbające o swój oryginalny wizerunek, niespokojne dusze i wszyscy, którzy lubią się wyróżniać. Ze względu na wygląd flakonów, powinny się także spodobać fanom zmyślnych gadżetów i unikalnego designu. Jeśli i Ty zaliczasz się do tej grupy, śmiało postaw na zapachy od Lagerfelda – z pewnością nie pożałujesz!

Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/