Idealne perfumy na ślub – ranking pachnidelko.pl!

Kwestią wyboru idealnych perfum na ślub, zajmowaliśmy się już w zeszłym roku, jednak jest to tak inspirujący i wiecznie aktualny temat, że wracamy do niego ponownie. Tym razem, postanowiliśmy zaangażować w dyskusję na ten temat – Was! W jednym z postów na Facebooku poprosiliśmy Was o podzielenie się swoimi typami, najlepszego duetu na ślub – o wybór idealnych perfum dla Panny Młodej i Pana Młodego. Na podstawie Waszych odpowiedzi, stworzyliśmy ranking najczęściej wymienianych zapachów, które zdecydowanie powinna rozważyć każda Para Młoda, przed wyborem perfum na swój najważniejszy dzień w życiu!
Panna Młoda
Wśród Waszych głosów na najlepsze perfumy dla Panny Młodej, znalazły się zarówno zapachy klasyczne, jak i niedawne premiery. Propozycji było prawie tyle samo co zgłoszeń (tacy jesteście pomysłowi!), jednak kilka zapachów się powtórzyło. I tym samym ranking w tej kategorii wygrywa kultowe La Vie Est Belle od Lancome!
Pan Młody
Jeśli chodzi o Wasze propozycje perfum dla Pana Młodego, to tu zdecydowanie wygrała klasyka. Na pierwszym miejscu mamy Dior Sauvage, tuż za nim Chanel Bleu de Chanel. Również seria Acqua di Gio cieszy się dużą popularnością wśród Was, która na naszej liście pojawiła się w kilku różnych odsłonach.
Jakie jeszcze zapachy umieścilibyście na tej liście? Dajcie znać w komentarzach!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/