Flowerbomb Midnight Viktor&Rolf

Wiemy, że zawsze wyczekujecie recenzji wszelkich nowości, które pojawiają się w naszej perfumerii, także teraz oczywiście nie mogliśmy Was rozczarować i przygotowaliśmy dla Was kilka słów o tegorocznej premierze od marki Viktor&Rolf.
Nie będzie to pewnie dla Was żadnym zaskoczeniem jak napiszemy że tym premierowym zapachem jest kolejny flanker, prawda? 😉 I mimo, że ta flankerowa moda, niektórych już zaczyna męczyć, to jednak nie da się odmówić uroku i świetnej kompozycji, wielu wariacjom na temat bestsellerowych zapachów. I dokładnie tak jest w przypadku nowej wersji Flowerbomb, czyli Flowerbomb Midnight.
Zacznijmy od kwestii, które rzuca się już na pierwszy rzut oka – flakon. Przepiękna, czarna buteleczka, która od razu kusi i zachwyca. Ale także wiele obiecuje. Flowerbomb Midnight rozpoczyna się spotkaniem z czarną porzeczką, która jednak szybko znika i ustępuje miejsca kwiatom – jaśminowi i piwonii, podbitym waniliowo-piżmową bazą. Mimo dość mocnego kwiatowego serca tej kompozycji, wyraźnie czuć tutaj nawiązania do pierwowzoru, czyli klasycznego Flowerbomb, który to przede wszystkich kusi swoją słodyczą.  Aczkolwiek faktycznie, wersja Midnight, jest mniej słodka. Sprawia wrażenie bardziej zmysłowej, intymnej, mniej ogoniastej, ale jednak dalej mocno charakternej. 
Polecamy ją osobom, dla których słodycz klasyka, była zbyt oczywista, ale jednocześnie chciałyby pozostać w klimacie perfum przyjemnie słodkich z kwiatowymi akcentami. Na pewno Flowerbomb Midnight będzie też częstym wyborem jeśli chodzi o perfumy wybierane na prezent, ale nie oszukujmy się w tym przypadku, to właśnie flakon odegra kluczową rolę 😉
Na koniec standardowo mamy do Was pytanie – co sądzicie o serii Flowerbomb? Czy ktoś z Was poznał już wersję Midnight? I kto podobnie jak my zachwyca się tym przepięknym flakonem? Dajcie znać w komentarzach pod filmikiem!Flowerbomb Midnight Viktor&Rolf.
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/