DOLCE&GABBANA THE ONLY ONE 2

Mimo, że marka Dolce&Gabbana od dłuższego czasu nie zaskoczyła nas żadnym zupełnie nowym zapachem i stale bazuje na flankerach swoich kultowych już kompozycji, zawsze z niecierpliwością czekamy na kolejne odsłony m.in. Light Blue, Dolce czy też właśnie The One.
Pierwsza wersja The One powstała w 2006 roku i przez te trzynaście lat, doczekała się wielu ciekawych flankerów. Jednym z nich jest tegoroczny zapach The Only One 2. Sama nazwa jest dość przewrotna i myląca, bo skoro to ten jedyny, to czy powinien posiadać kolejne wersje i odsłony? Pomijając jednak te wątpliwości co do nazwy, perfumy The Only One 2 podbiły nasze serca!

Wiele osób sięgnęło po ten zapach, na skutek bardzo sprytnych działań marketingowych marki Dolce&Gabbana, która to wykorzystała do promocji tego zapachu gwiazdę niezwykle popularnego serialu Gra o Tron, czyli aktorkę Emilię Clarke. Innych natomiast skusił ten przepiękny bordowy flakon, który jest obietnicą wspaniałych zapachowych doznań.
The Only One 2, to zapach którego skład może niektórych wprowadzić w błąd. W jego składzie znajdziecie m.in. kawę, którą często utożsamia się z przewodnią nutą zapachową. Tu jednak jest ona wyczuwalna jedynie w tle. Najważniejsze w tej kompozycji jest zdecydowanie połączenie soczystych owoców z różą i kremowo-paczulową bazą. Jest to zapach słodki, otulający, ale przy tym nie przesłodzony. Owoce w otwarciu są owszem soczyste, ale momentami i lekko kwaśne. Eleganckie i romantyczne kwiaty, przełamane są akordem drzewnym. A to wszystko utrzymane jest właśnie w stylistyce uwielbianej przez wiele kobiet, czyli w klimacie zapachów gourmand!
Dolce&Gabbana The Only One 2 pięknie układają się na skórze i zachwycają trwałością. Bez problemu utrzymują się nawet i kilkanaście godzin, co pozwala na zachwyty nad tą kompozycją na kilku różnych etapach jej rozwoju. U niektórych końcówka The Only One 2 układa się bardziej waniliowo, u innych czuć więcej nut drzewnych, jesteśmy bardzo ciekawi, w którą stronę na Waszej skórze zmierza ta wersja The One!
Nuty zapachowe:
-nuta głowy: gruszka, czerwone jagody, frezja, jeżyna,
-nuta serca: czerwona róża, kawa, fiołek,
-nuta podstawy: fasolka tonka, paczula, ambra, drzewo bursztynowe.
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/