Bright Crystal Versace

Dziś porozmawiamy o perfumach dla kobiet od marki Versace, które od 2006 roku są jednym z ich flagowych zapachów. 
Bright Crystal, bo to o tych perfumach, chcielibyśmy Wam opowiedzieć, to jeden z tych zapachów, które od prawie piętnastu lat cieszą się ogromną popularnością i nieustannie zachwycają kolejne roczniki młodych kobiet. Zdecydowanie jest to kompozycja, która przede wszystkim oczarowuje młode dziewczęta, często wybierające ten zapach jako swoje pierwsze dorosłe perfumy. A wszystko to za sprawą tej subtelności, łagodności i wdzięku zamkniętego w tym uroczym flakonie.
A jakie konkretnie nuty zapachowe się w nim kryją? Jest to przede wszystkim bogactwo świeżych kwiatów – lotosu, magnolii i piwonii z cytrusowo-wodnym otwarciem. Kwiaty oprócz swojej świeżości, mają w sobie też lekką porcję słodyczy, co jeszcze bardziej podkreśla ten dziewczęcy i urokliwy charakter. Baza Bright Crystal to połączenie piżma i mahoniu, co sprawia, że końcówka trwania tych perfum wypada zaskakująco elegancko. 
Mimo tej sporej świeżości, w jakiej utrzymana jest cała kompozycja tych perfum, Bright Crystal okazuje się być całkiem trwałym zapachem, który potrafi subtelnie towarzyszyć nam przez cały dzień. Nie przytłacza, nie dusi i nie ciągnie się za nami niczym ogon perfum, ale jest konsekwentnie wyczuwalny od rana do wieczora, zwłaszcza jeśli użyjemy go i delikatnie spryskamy apaszkę czy też szal. To jego olbrzymia zaleta, ponieważ bardzo często się zdarza, że perfumy o takich nutach zapachowych są dość ulotne.
Jeśli jednak dla kogoś z Was klasyczna wersja Bright Crystal jest za mało wyrazista i intensywna, zawsze może sięgnąć po wersję Bright Crystal Absolu, która to została wzbogacona o nutę maliny by podnieść trochę poziom słodyczy w tej kompozycji. Efekt jest również bardzo ciekawy i warty uwagi, jednak zdecydowanie pasuje on do osób, które szukają perfum bardziej wyrazistych, jest on mniej subtelny.
Pewnie część z Was będzie się zastanawiać dlaczego nie umieściliśmy Bright Crystal w serii Klasyki i Bestsellery? Bo mimo naszej ogromnej sympatii do tych perfum i bez wątpienia jego wielkiego i wieloletniego sukcesu sprzedażowego, ciężko go określić mianem klasyka, mianem zapachu bez którego historia perfumiarstwa XXI wieku byłaby uboższa. Niemniej jednak, to naprawdę bardzo udana i urzekająca kompozycja, którą, jeśli jeszcze jej nie znacie, polecamy poznać i przetestować!
Dodatkowo w naszej perfumerii znajdziecie bardzo ciekawe zestawy zapachowe z Bright Crystal w roli głównej, oraz produkty uzupełniające takie jak balsamy czy też żele pod prysznic, także koniecznie zajrzyjcie na naszą stronę internetową, oraz dajcie nam znać co sądzicie o tych perfumach!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/