Bestsellery i klasyki – Amor Amor Cacharel

Pamiętacie naszą serię filmów i artykułów – Bestsellery i klasyki? Dawno jej u nas nie było, dlatego też czas najwyższy do niej powrócić! Zapraszam Was do lektury tekstu poświęconego kultowemu zapachowi jakim jest Amor Amor od marki Cacharel!
Cacharel to francuski dom mody, który odegrał bardzo ważną rolę w rozwoju rynku perfumeryjnego w drugiej połowie XX wieku. Do ich najsłynniejszych zapachów należy m.in. Anais Anais, Noa, czy też właśnie Amor Amor!
Amor Amor to perfumy, które zna prawie każdy! Zostały wydane w 2003 roku i momentalnie stały się fenomenem na skalę światową. Co ciekawe sięgają po nie nie tylko nastolatki i młode dziewczyny, ale także dojrzalsze kobiety, a wszystko to za sprawą tej obietnicy jaką składa zapach Amor Amor – czyli obietnicy zmysłowych doznań i wyróżnienia z tłumu. 
W rzeczywistości sam zapach należy bez wątpienia do grupy zapachów owocowo-waniliowych. Otwarcie to porzeczka i cytrusy, które potrafią na skórze ułożyć się zarówno słodko i soczyście, jak i kwaskowato – wszystko zależy od okoliczności. I dla nas to właśnie ten początek jest najciekawszym etapem tych perfum, bo nigdy nie wiemy czym akurat dziś nas zaskoczy w otwarciu
Faktycznie jest to zapach, który może uchodzić za zmysłowy, seksowny – to soczyste otwarcie, ta słodziutka baza, to wszystko tworzy nastrój flirtu i uwodzenia, także w połączeniu z samym krwistoczerwonym flakonem i kampanią reklamową, to po prostu musiał być strzał w dziesiątkę!
Na przestrzeni tych kilkunastu lat od premiery Amor Amor, doczekał się on wielu flankierów i limitowanych edycji, które jednak nigdy nie pobiły sukcesu klasyka. 
Jesteśmy bardzo ciekawi co Wy sądzicie o tym zapachu – nie pytamy czy go znacie, bo znacie na pewno! Dajcie znać w komentarzach!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/