Azzaro – wyzwól swoje zmysły!

Postanowiliśmy coraz częściej przybliżać Wam na naszym blogu, nie tylko same kompozycje zapachowe, ale i historie marek perfumeryjnych, a także sylwetki kreatorów perfum. Kiedyś już podobne artykuły pojawiały się tutaj, i stwierdziliśmy, że warto do tego powrócić! Zacznijmy od marki Azzaro!
Azzaro to marka założona przez projektanta Lorisa Azzaro, który dzięki swoim francusko-włoskim korzeniom stworzył firmę pełną pasji i radości życia. Filozofia Azzaro jest ściśle związana z klimatem śródziemnomorskim – stawia na pozytywną energię, namiętność, dużą ilość słońca i beztroskę. Krótko po odniesionym sukcesie w świecie mody Loris Azzaro zdecydował się poszerzyć swoją działalność również o linię perfum. Pierwszy zapach został wydany już w 1975 roku, natomiast bestseller marki – Azzaro Chrom – pojawił się na rynku w 1996 roku i od razu przypadł do gustu mężczyznom dzięki aromatycznej mieszance nut cytrusowych i ziołowych.

Loris Azzaro – projektant, którego pokochały gwiazdy

Urodzony w Tunezji designer pewnym krokiem wszedł do świata mody.
Niepoprawny uwodziciel i lew salonowy szybko podbił serca najbardziej
wymagającej klienteli – francuskich elit oraz gwiazd wielkiego ekranu. Przepustką do opanowania wybiegów europejskich stolic mody stały się dla Lorisa Azzaro sukienki – to właśnie niebanalne, ultrakobiece fasony w żywych kolorach przyniosły mu największe uznanie ekspertów i klientów. Do grona znanych osobistości współpracujących z domem mody Azzaro zaliczyć możemy między innymi Carlę Bruni, Claudię Schiffer, Lindę Evangelistę, Karen Mulder, Claudię Schiffer. Pierwszy zapach spod szyldu Azzaro, perfumy damskie Couture, szybko stały się bestsellerem, który po dziś dzień cieszy się ogromną sympatią najbardziej wymagających klientek.
Perfumy Azzaro – znajdź wariant dla siebie

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór perfum dedykowanych mężczyznom. W katalogu nie brakuje zarówno mocnych, intensywnych
perfum o wyrazistych, piżmowych nutach, jak i delikatnych zapachów na bazie cytrusów. Każdy zapach sygnowany logo Azzaro rozpieszcza zmysły i podkreśla indywidualizm każdego mężczyzny. Wody toaletowe Azzaro cieszą się uznaniem nie tylko dzięki niebanalnym kompozycjom, ale również bezwzględnej trwałości. Wbrew pozorom, zasmakowanie odrobiny luksusu nie musi wiązać się z dużym wydatkiem.

Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/