Szampańska zabawa, czyli perfumy z nutą szampana!

Niedawno przygotowaliśmy dla Was zestawienie zapachów idealnych na sylwestrowe i karnawałowe szaleństwa. Dziś postanowiliśmy kontynuować ten imprezowy nastrój i skupić się na perfumach zawierających bardzo specyficzne i wyjątkowe nuty zapachowe, jakimi są nuty szampańskie! Szampan w perfumach? Oczywiście! Mimo, że za pewne wielu z Was będzie się temu dziwić, ale szampan, to właśnie jedna z bardziej modnych i intrygujących nut zapachowych.
W jakich więc perfumach, znajdziemy szampański aromat? Już spieszymy Wam z odpowiedzią!

Jednym z najlepszych przykładów wykorzystania szampana w kompozycji zapachowej, są perfumy od marki La Perla, czyli zapach Divina. To przepiękny kobiecy zapach, w którym oprócz szampana, wyczujemy także m.in. truskawki, różę, kwiat pomarańczy, a baza tych perfum układa się na skórze w słodkim, waniliowo-piżmowym klimacie. Szampan w Divinie, dodaje tej kompozycji lekkości.

Kolejny szampański zapach, to Gucci Premiere, czyli lżejsze, bardziej promienne i subtelne wcielenie kultowego pierwowzoru. Świeży zapach wręcz musuje na skórze, wyraźnie zaznaczając swoją obecność. Podkreśla kobiecą zmysłowość i dodaje pozytywnej aury. W składzie Gucci Premiere edt, znajdziecie również cytrusy, jaśmin, frezję, nuty drzewne i skórzane. I tak jak Divinę śmiało polecamy nie tylko dorosłym kobietom, ale i nastolatkom, tak już Gucci Premiere w wersji wody toaletowej, pasuje bardziej eleganckim i dojrzalszym paniom. Choć oczywiście, to jedynie nasza sugestia.

Co mamy dalej? Zapach, który już doskonale znacie i o którym już kiedyś Wam opowiadaliśmy. Jeden z flankerów słynnej torebki od Marca Jacobsa, czyli Decadence Divine. W tej kompozycji szampan odgrywa bardzo ważną rolę, bo to właśnie dzięki niemu wersja Divine, jest lżejsza od swojego poprzednika, ale także bardziej elegancka. Spodoba się wszystkim tym, którzy cenią szampańskie nuty i intrygujące otwarcia w perfumach. Jeśli chcecie więcej posłuchać o tej serii, odsyłamy Was do naszego filmiku sprzed kilku miesięcy.

A na koniec tego, krótkiego zestawienia przygotowaliśmy dla Was, szampańską propozycję prosto od niszowej marki Etat Libre D’Orange, czyli zapach Remarkable People. To perfumy, które zostały stworzone w 2015 roku, jako wyraz uznania dla osób „niezwykłych” – niekonwencjonalnych, nieprzewidywalnych, zaskakujących. Marka Etat Libre D’Orange słynie z zapachów za którymi stoją barwne historie, przekazy i idee. A czym wyróżnia się sam zapach Remarkable People? Oczywiście, szampanem! Jednak tym razem, jest to szampan w towarzystwie przypraw korzennych, które w połączeniu z nutami drzewnymi, pozwalają na skojarzenia lekko orientalne. Jeśli macie obawy przed zapachami niszowymi, tu możecie być całkowicie spokojni, bo Remarkable People to nie są perfumy trudne w odbiorze, mało w nich kontrowersji, za to więcej radosnej, szampańskiej zabawy!

To tyle na dziś, jesteśmy bardzo ciekawi co sądzicie o perfumach z nutami szampana, i jakie jeszcze inne kompozycje z tej kategorii byście mogli polecić!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/