Prezentowe propozycje dla Panów.

Święta coraz bliżej, dlatego najwyższy czas, by zadbać o prezenty dla najbliższych! Kosmetyki i perfumy, to niezmiennie od wielu lat standardowe, prezentowe rozwiązanie. Jednak, by nie było ono rozczarowaniem, należy odpowiednio przygotować się do wyboru odpowiednich zestawów i zapachów. My jak co roku, w tym Wam oczywiście pomożemy i sprawimy, że wywołacie uśmiech na twarzach wszystkich obdarowanych osób!

W tym roku nasze propozycje skupiamy nie dookoła upodobań zapachowych, lecz wieku i stopnia pokrewieństwa – w końcu inny prezent szykuje się dla męża, niż dla teścia! 😉
MĄŻ / CHŁOPAK / PARTNER
Dla wybranka naszego serca, zdecydowanie należy przygotować coś szczególnego, co nie tylko udowodni naszemu partnerowi, że doskonale go znamy, ale także pokaże mu co cenimy w nim najbardziej. Należy skupić się na konkretnych cechach, które chcielibyśmy podkreślić zapachem i według tego klucza dobrać odpowiedni prezent. I tak na przykład może to być jego pozytywne nastawienie do życia, które świetnie oddadzą rześkie i energetyczne nuty zapachowe w perfumach Dior Homme Cologne lub Neroli Portofino od Toma Forda. Bądź jego wyjątkową wrażliwość, która będzie idealnie współgrała z klimatem, w jakim utrzymany jest niszowy zapach Arabian Diamond marki Micallef. Oczywiście zawsze też możemy zdecydować się na wyjątkowo zmysłowe i seksowne perfumy, których komunikat będzie zdecydowanie jednoznaczny! Do takich zadań specjalnych polecamy m.in. Azzaro Wanted lub jeden z flankerów klasycznego Giorgio Armani Code, czyli wersję Profumo.

TATA / TEŚĆ
Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że większość ojców lubuje się raczej w klasycznych, męskich zapachach, i zdecydowanie ostrożniej niż młodsze pokolenia, podchodzą do wszelkiego rodzaju słodziaków. Dlatego też, niech ci z Was, którzy planowali kupić swojemu tacie One Million od Paco Rabanne, jeszcze raz to przemyślą. 😉 Świetnym pomysłem będzie postawienie na klasykę i sprawdzone od wielu lat zapachy, takie jak np. kultowy Fahrenheit od marki Dior bądź też Bottega Veneta Pour Homme. Fahrenheit, to idealnie wyważone nuty drzewne połączone z piżmem i kwiatami; natomiast nasza propozycja od marki Bottega Veneta, to przede wszystkim męska wariacja na temat zapachów skórzanych.

SYN / MŁODSZY BRAT
O tym za jakimi zapachami przepadają młodzi panowie, wspominaliśmy już kilkukrotnie przy okazji różnych tekstów na blogu i filmików. Jednak w sytuacji, gdy chcemy trochę wpłynąć na kształtowanie się gustów zapachowych naszego syna czy też młodszego brata, warto dokładnie zastanowić się nad wyborem prezentu. Młodsze pokolenie często sięga po zapachy słodkie, intensywne, często nieodpowiednie dla ich wieku bądź okazji, więc najlepszym rozwiązaniem będzie sprezentowanie młodemu chłopakowi perfum, które idealnie oddadzą jego młodzieńczy i pełen energii charakter, jak na przykład zapach Lacoste Live.
DZIADEK
A jaki prezent uszczęśliwi naszego dziadka? Spróbujmy znaleźć coś wyjątkowego i oldschoolowego, co wywoła na jego twarzy zasłużony uśmiech. W naszej perfumerii Pachnidelko.pl znajdziecie świetne zestawy prezentowe z kultowym zapachem Cuba, który na pewno kojarzy Wasz dziadek!

Oczywiście, to tylko kilka drobnych sugestii i podpowiedzi, które miejmy nadzieję, okażą się Wam pomocne. Pamiętajcie jednak, że w Święta chodzi przede wszystkim o pamięć o drugiej osobie, więc miejcie na uwadze to, by starać się dobierać jak najbardziej osobiście wszystkie prezenty, i nie zapominać o charakterze obdarowywanej przez nas osoby.
Co sądzicie o naszych propozycjach? Jakie zapachy byście umieścili na tej liście?

Znajdź nas na: FB: https://www.facebook.com/pachnidelko/
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCZjtEOc0KOxdWJfE8F3wVSw
WWW: https://www.pachnidelko.pl/