Nagrody dla Czytelników!

Dziękujemy, że z nami jesteście! Za nami pierwsze miesiące prowadzenia bloga i możemy Wam obiecać, że dopiero się rozkręcamy i będzie się tu działo naprawdę wiele! Tak jak zapowiadaliśmy od samego początku – co jakiś czas będziemy nagradzać aktywnych Czytelników, a także wybierać najbardziej inspirujące komentarze. Także naprawdę warto tu do nas zaglądać!

Na podstawie Waszych komentarzy wiemy, że bardzo spodobała się Wam duża różnorodność naszych artykułów – nie chcemy pisać tylko o bestsellerach, ale właśnie wspólnie z Wami poszerzać swoją wiedzą o zapachowym świecie. Dlatego też dajcie nam znać, o czym jeszcze chcielibyście u nas poczytać, jakie tematy i marki perfumeryjne Was szczególnie interesują!

A teraz przejdźmy do nagród! Przygotowaliśmy trzy zapachowe prezenty, które powędrują do dwóch najbardziej aktywnych komentatorek oraz do autorki najlepszego komentarza.

Najbardziej aktywne czytelniczki to perfumowakraina oraz Justyna Wiśniewska. A autorką najbardziej inspirującego komentarza została livelaughl0v, za wypowiedź pod postem „Trwałe i słodkie perfumy na wieczór”

Najbardziej przypadły mi do gustu Lancome La Vie Est Belle  ❤❤ Z nimi każda kobieta może podbijać świat, nie boi się wyzwań i wie, że ma moc o której mężczyźni mogą tylko pomarzyć. Ich trwałość zaskakuje nawet najwybredniejsze damy. Podejrzewam, że w ich składzie znajduje się domieszka czegoś niebiańskiego, która sprawia, ze są tak wyjątkowe. Po pierwszym użyciu uderzają niczym strzała Amora. Zakochujesz się od razu i na zawsze.”

Dziewczyny bardzo Wam gratulujemy i prosimy o kontakt na adres sklep@pachnidelko.pl. W treści maila oprócz adresu do wysyłki, koniecznie podajcie swój nick pod jakim komentujecie.