Mugler – mistrz flankerów!

Istnieją takie marki, które świadome swoich największych hitów, co roku lansują ich kolejne flankery, by najprostszą drogą trafić znów na listy bestsellerów.🔝 Marka Mugler jest tego najlepszym przykładem i to właśnie jej chcemy poświęcić dzisiejszy wpis.
Oczywiście, temat flankerów poruszaliśmy na naszym blogu już kilkakrotnie, jednak tak jak sami dobrze wiecie – nie da się wyczerpać żadnego z wątków poświęconych perfumom, także porozmawiajmy o tym zjawisku raz jeszcze!
Marka Mugler (kiedyś Thierry Mugler), od początku swojego istnienia wypuściła na rynek dwa zapachy, które nie tylko wskoczyły momentalnie na listy bestsellerów, ale przede wszystkim wręcz rewolucyjnie wpłynęły na współczesną branżę perfumeryjną. Tymi dwoma zapachami, które odniosły tak spektakularny sukces są naturalnie – Angel i Alien. To właśnie one sprawiły, że marka Mugler na zawsze pozostanie obecna w kolekcjach perfumoholików na całym świecie.
Mimo prób, po sukcesie Angel’a i Alien’a, marce Thierry’ego Muglera nie udało się już wylansować perfum, które powtórzyłyby sukces swoich poprzedników. Przykładami takich starań, były kompozycje takie jak m.in. Womanity, Innocent czy też Aura. Nic więc dziwnego, że marka Mugler zdecydowała się na stworzenie całej rodziny zapachów zbudowanych na bazie perfum Angel i Alien.
Co roku wypuszczana jest przynajmniej(!) jedna wariacja na temat zarówno Angela jak i Aliena, i to oczywiście w dwóch wersjach – damskiej i męskiej. Nawet najwięksi fani tych dwóch serii, mają momentami problem by nadążyć za swoją ulubioną marką. Pytanie, czy kilkadziesiąt odsłon jednego zapachu ma jeszcze sens? Czy Mugler jest w stanie nas czymś jeszcze zaskoczyć lansując kolejną wersję Aliena czy też Angela? I mimo, że zdrowy rozsądek podpowiada, że jest to zupełnie pozbawione sensu, to jednak rzeczywistość cały czas nam udowadnia, że te dwie kompozycje to nieskończona kopalnia inspiracji, co doskonale wykorzystuje marka Mugler. I to nic, że zgromadzenie wszystkich flankerów tych dwóch zapachów jest praktycznie niemożliwe (choć podobno istnieją osoby z taką kolekcją!), bo to co najciekawsze, to to, że każdy jest w stanie znaleźć taką wersję Angela/Aliena, która będzie mu odpowiadać.
W naszej ofercie znajdziecie oczywiście sporą część dostępnych flankerów i reedycji zapachów Alien i Angel, i jesteśmy przekonani, że każdy z Was znajdzie u nas coś dla siebie z zapachowej rodziny marki Mugler!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/