LUNA ROSSA CARBON – metaliczne zaskoczenie!

Drodzy Panowie, szukacie nieoczywistych perfum na lato, które nie tylko pozwolą Wam odetchnąć podczas często męczących upałów, ale i dadzą Wam szansę wyróżnić się wyjątkowo oryginalnym zapachem?
W takim razie koniecznie musicie zapoznać się z jedną z najciekawszych wariacji na temat popularnego Luna Rossa od Prady, a dokładniej rzecz ujmując, z zapachem Luna Rossa Carbon. To perfumy, które wyróżniają się przede wszystkim próbą uchwycenia zapachu węgla i innych mineralnych akordów. Oczywiście, to jedynie luźna interpretacja, pozwalająca na ucieczkę od tak wielu podobnych sobie i często banalnych kompozycji zapachowych, a nie dosłowna wycieczka do kopalni.

Luna Rossa Carbon, to zapach o wielu obliczach. Znajdziecie tu między innymi lawendę w wyjątkowo męskim wydaniu, a także bardzo wyraziste metaliczne akcenty, które bardzo wyróżniają ten zapach na tle innych. Wiemy, że Luna Rossa Carbon, często jest porównywany do innych perfum od takich marek jak Dior czy Chanel, jednak jest on na tyle nietuzinkowy, że można jedynie próbować dopatrzeć się podobnych akcentów i składników, jednak całościowo dalej będziecie mieć do czynienia z prawdziwie oryginalnym i intrygującym zapachem. Co ciekawe, to zapach, który jest wyjątkowo uniwersalny w kontekście pory roku – zimą podkreśla mroźny klimat, natomiast podczas upałów potrafi nas ochłodzić i zagwarantować chwilę wytchnienia od tej upalnej atmosfery.

Mieliście okazję poznać ten zapach? A może znacie inne flankery z serii Luna Rossa?
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/