LA NUIT TRÉSOR MUSC DIAMANT – nowość od Lancome!

Wśród nowości dostępnych w naszej perfumerii Pachnidelko.pl, nie mogło oczywiście zabraknąć kolejnej odsłony La Nuit Tresor marki Lancome, czyli wersji Musc Diamant!💎 
Tegoroczna wersja z serii La Nuit Tresor, została zamknięta w przepięknym flakonie przypominającym prawdziwy, przezroczysty diament. Zdecydowanie wyróżnia się spośród pozostałych flakonów tej serii, które do tej pory utrzymane były kolorach czarnym i różowym. Jeśli jednak skupimy się na samym zapachu, nie mamy już wątpliwości, że należy on do rodziny La Nuit Tresor. Mimo bogactwa i zróżnicowania nut zapachowych w porównaniu do poprzednich wersji, utrzymuje się on jednak dookoła tej charakterystycznej dla serii La Nuit Tresor, słodyczy.

Zgodnie z nazwą, akord piżmowy towarzyszy nam już od samego początku, lecz faktycznie najbardziej wyczuwalny jest on w otwarciu. Tak jak w każdej odsłonie zapachu Tresor, także w tej pojawia się róża, w tym przypadku róża damasceńska, która jest niezwykle słodka i pozbawiona mroku i tajemniczego charakteru, jaki wprowadzała z kolei czarna róża w kilku poprzednich wersjach.

Piramida zapachowa:
-nuta głowy: malina, liść fiołka, białe piżmo
-nuta serca: róża damasceńska, frezja, jaśmin, białe piżmo
-nuta podstawy: białe piżmo, drzewo sandałowe, migdał, paczula, wanilia
Jakie jeszcze składniki znajdziemy w kompozycji Lancome La Nuit Tresor Musc Diamant? Soczystą malinę, liść fiołka, frezję, drzewo sandałowe, ale także migdał i oczywiście wanilię. Jest to kompozycja wpisująca się w obecne trendy skupione dookoła zapachów słodkich, raczej prostych w odbiorze, niewywołujących wielkich kontrowersji. Bez wątpienia jednak, cała seria La Nuit Tresor zasługuje na uwagę, a dzięki jej różnorodności, trafia ona do kobiet często o odmiennych gustach zapachowych. Warto o tym pamiętać i nie skreślać z góry, kolejnych flankerów, nawet jeśli nie podobała się nam poprzednia wersja, ponieważ jest duża szansa, że ten najnowszy zapach nas pozytywnie zaskoczy!
Koniecznie dajcie nam znać, co sądzicie o serii zapachów La Nuit Tresor!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/