KONKURSY!

Uwaga, uwaga! Zorganizowaliśmy dla Was dwa nowe konkursy! Jeden z nich znajdziecie na naszym profilu na Instagramie, natomiast drugi odbywa się pod naszym najnowszym spotem reklamowym udostępnionym na YouTube!

Zasady konkursu na YouTube są następujące:

Good Girl, Coco Mademoiselle czy J’adore – który zapach najlepiej oddaje Twój charakter i dlaczego?
Oto pytanie konkursowe, a do wygrania wyjątkowa nagroda – Carolina Herrera Good Girl 30ml!
Na Wasze odpowiedzi czekamy pod naszym najnowszym spotem na YouTube do godziny 21:00, 25 października, po czym na naszym profilu facebookowym ogłosimy nick zwycięzcy – autora naszym zdaniem najciekawszej odpowiedzi.

Za zgłoszenia konkursowe uznajemy TYLKO komentarze udzielone na YouTube!

 

Zasady konkursu na Instagramie:

Pokaż nam swój sposób na wprowadzenie/zachowanie odrobiny słońca i pozytywnej energii podczas tych jesiennych dni! ☀ Być może jest to wakacyjny zapach, kosmetyk z którym nie rozstajesz się latem, a może ulubiony deser czy też wakacyjny drink! Liczymy na Waszą kreatywność! Zasady: zrób zdjęcie pasujące do tematu konkursu, oznacz profil @pachnidelko i dodatkowo użyj 3 hasztagów #konkurspachnidelko #slonecznepachnidelko #pachnidelko.

Konkurs trwa do 22.10. do godziny 23:59. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Zwycięzca zostanie wybrany przez zespół Pachnidelko.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 23.10 na profilu @pachnidelko oraz na blog.pachnidelko.pl. Nagrodą w konkursie jest luksusowe serum – Guerlain Terracotta Sun Serum!

Zwycięzca konkursu zobowiązany jest do skontaktowania się z zespołem Pachnidelko.pl w celu przekazania adresu do wysyłki w terminie do 10 dni od ogłoszenia wyników (nagroda wysyłana jest tylko na terenie Polski). Zapraszamy do udziału!

Link do konkursu!

POWODZENIA!