KONKURS – URODZINY PACHNIDELKO.PL

Z okazji 6. urodzin perfumerii Pachnidelko.pl postanowiliśmy zorganizować kilka konkursów dla naszych Klientów! Bardzo zależy nam, by poznać Was jeszcze lepiej, dlatego też zadanie konkursowe w przypadku konkursu na blogu polega na tym, żebyście po prostu opowiedzieli nam jaki jest Wasz ulubiony zapach. Spośród Waszych komentarzy wybierzemy dwóch zwycięzców, który otrzymają perfumy Good Girl Carolina Herrera oraz Aqua di Gio Giorgio Armani! Dodatkowo sporządzimy ranking ulubionych zapachów Klientów Pachnidelko.pl.

Zasady konkursu są bardzo proste – pod postem konkursowym umieść komentarz, w którym powiesz nam jakie są Twoje ulubione perfumy, może to być tylko nazwa zapachu, albo ciekawa historia z nim związana – Twój wybór! Konkurs trwa do 07.07. do godziny 23:59. W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Zwycięzca zostanie wybrany przez zespół Pachnidelko.pl. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12.07 na stronie blog.pachnidelko.pl w poście konkursowym. Nagrodą w konkursie są perfumy Good Girl marki Carolina Herrera o pojemności 30ml oraz Aqua di Gio Giorgio Armani o pojemności 20ml. Zwycięzcy konkursu zobowiązani są do skontaktowania się z zespołem Pachnidelko.pl w celu przekazania adresu do wysyłki w terminie do 10 dni od ogłoszenia wyników (nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski).

Zachęcamy też do udziału w pozostałych konkursach:

-na stronie Pachnidelko.pl

-na Instagramie

oraz na Facebooku!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

——————————————————————————————–

WYNIKI KONKURSU

Bardzo dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w naszym konkursie. Z przyjemnością przeczytaliśmy wszystkie zgłoszenia konkursowe. Wybór zwycięzców był oczywiście niezwykle trudny, dlatego też oprócz dwóch nagród głównych przyznaliśmy jeszcze trzy wyróżnienia – osoby wyróżnione otrzymają od nas upominek-niespodziankę.

Perfumy Good Girl Carolina Herrera wygrywa – perfumowakraina

Perfumy Acqua di Gio Giorgio Armani wygrywa – Piotr Dratwiński

wyróżnienia otrzymują: Biszkopcik86, Sylviain Vogue, Joanna Mielczarska.

Wszystkie nagrodzone i wyróżnione osoby prosimy o kontakt i przesłanie danych do wysyłki na adres sklep@pachnidelko.pl

GRATULUJEMY!

I zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego bloga i aktywnego komentowania, ponieważ będziemy organizować jeszcze wiele konkursów i nagradzać najbardziej aktywnych użytkowników!