JOY Dior – czy warto poznać ten zapach?

Dziś przychodzimy do Was z recenzją zapachu, który doczekał się wielu negatywnych opinii i komentarzy, które jednak w naszym odczuciu są mocno krzywdzące dla tej kompozycji. Dlatego też postanowiliśmy dołączyć do tej burzliwej dyskusji na temat perfum JOY od marki Dior.
Domy mody takie jak Chanel czy Dior, rzadko lansują zupełnie nowe kompozycje zapachowe – zazwyczaj skupiają się na flankerach swoich kultowych i sprawdzonych bestsellerów, które już dawno zyskały miano klasyków. Dlatego też każda premiera całkowicie nowego zapachu, to prawdziwe wydarzenie w perfumeryjnym świecie – w przypadku Chanel takim wydarzeniem była premiera zapachu Gabrielle, natomiast w przypadku Diora – premiera omawianych dzisiaj perfum JOY.
Marka Dior postanowiła stworzyć zapach, który uchwyciłby te wszystkie drobne przyjemności, które czynią nasze życie radosnym i pełnym pozytywnej energii. Teoretycznie był to lekki ukłon dla młodzieńczego zapału i beztroski, jednak tak naprawdę, jest to zapach dla wszystkich tych, którzy zmęczeni są przesłodzoną wizją  pięknego świata, jaki lansuje np. La Vie Est Belle od Lancome.
Ponieważ Joy, to kompozycja o cytrusowym otwarciu, do którego szybko dołączają jaśmin, słodka róża, zbalansowana delikatnie cierpkim zapachem liści czarnej porzeczki i która kończy się subtelną, zmysłową, piżmową bazą dopełnioną aromatem drzewa sandałowego. Joy bardzo wdzięcznie i przyjemnie układa się na skórze, nie ma w sobie nic drażniącego, wywołującego kontrowersje – to po prostu radosny, uniwersalny zapach, który bez problemu wywoła uśmiech na waszych twarzach tuż po jego aplikacji. 
I właśnie przez tę uniwersalność, brak kontrowersji i brak mocno wyrazistego charakteru, wiele osób zarzuca tej kompozycji nijakość, banalność, twierdząc, że Joy nic ciekawego nie wnosi i nie proponuje odbiorcom. Według nas, to trochę niesprawiedliwe teorie, ponieważ nie zawsze przecież chcemy naszym zapachem wywoływać zamieszanie i przyciągać wiele spojrzeń, czasami każdy potrzebuje użyć perfum, dzięki którym poczuje się komfortowo i przyjemnie. I w takiej roli Joy sprawdzi się idealnie!
Znacie ten zapach? Jeśli tak to koniecznie dajcie nam znać jaki Wy macie do niego stosunek, czy jesteście jego fanami czy raczej nie należycie do jego zwolenników?
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/