Idole – nowość od Lancome!

Dzisiejszy post jest całkowicie poświęcony jednej z niedawnych premier od marki Lancome, czyli będzie to recenzja perfum Idole!
To była premiera na którą wszyscy czekali – każdego intrygował nie tylko sam zapach, ale i flakon, który jest naprawdę wyjątkowy. Według wszelkich materiałów reklamowych jest to jeden z najcieńszych flakonów w historii i zdecydowanie jesteśmy w stanie w te zapewnienia uwierzyć.
Co ciekawe jest to flakon, którego nie da się postawić, ponieważ od razu się przewraca, i uważamy to za jedną z jego największych wad. Jest bardzo starannie wykonany, i gdyby tylko potrafił stać, to naprawdę zjawiskowo prezentowałby się pośród niejednej kolekcji perfum.
No dobrze, a teraz przejdźmy do samego zapachu, który jest wyjątkowo odległy od klimatu największego bestsellera marki czyli od La Vie Est Belle. Idole to kompozycja niezwykle świetlista i radosna – rozpoczyna się owocowo-kwiatowym otwarciem, z dominacją gruszki i już wyczuwalną na tym etapie różą, która jest punktem centralnym tego zapachu. 
Mniej więcej po godzinie od aplikacji łatwo zapomnieć o owocach z otwarcia, zostajemy z soczystą różą, która na szczęście pozbawiona jest klimatu wymuszonej elegancji. Zapach dalej sobie lekko musuje na skórze, choć coraz łatwiej jest wyczuć, że niedługo i kwiaty ustąpią miejsca, tym razem waniliowo piżmowej bazie, która przepięknie i zmysłowo dopełnia całej kompozycji.
Wbrew niektórym recenzjom i w kontraście do flakonu – Idole to na pewno nie jest zapach płaski i jednowymiarowy – trzeba jednak dać mu szansę i pozwolić się rozwinąć na skórze, bo dopiero wtedy macie szansę poznać jego prawdziwe oblicze. Testy blotterowe pozbawiają ten zapach całego uroku. 
Podsumowując Idole to perfumy o kilku różnych obliczach, które według nas idealnie oddadzą charakter współczesnej kobiety, która lubi się zmieniać 😉 ze względu na nie inwazyjność tego zapachu śmiało polecamy go jako perfumy do pracy, na studia i na co dzień. Jeśli ktoś jednak wybierze go jako zapach na wielkie wyjście, to radzimy trochę wzmocnić zapach ponowną aplikacją podczas imprezy/randki, bo może się on okazać zbyt bliskoskórnym i delikatnym.
Bardzo jesteśmy ciekawi waszych wrażeń i odczuć! Dajcie znać w komentarzach!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/