BLACK OPIUM INTENSE – nowości w Pachnidelko.pl!

Witajcie! Nadchodząca wiosna przyniosła nam sporo ciekawych nowości, które nadszedł czas by  w końcu Wam zaprezentować! Zaczynamy od słodyczy w wersji Intense, czyli od najnowszego flankera Black Opium marki Yves Saint Laurent.

Seria Black Opium cieszy się ogromną popularnością od 2014 roku i nieprzerwanie od pięciu lat marka Yves Saint Laurent przygotowuje dla nas coraz to nową odsłonę tej słodkiej interpretacji kultowego Opium z roku 1977.
Najnowszy flanker przede wszystkim wyróżnia się już samym flakonem, a dokładniej jego kolorem, gdyż tym razem mamy do czynienia z piękną butelką w ciemnoniebieskim kolorze i intrygującym jasnoniebieskim płynem.

Nazwa, czyli Black Opium Intense, sugeruje zapach o jeszcze większej sile i trwałości. W rzeczywistości jednak, ta wersja wyróżnia się nie zwiększoną intensywnością, a samym składem. Tym razem Yves Saint Laurent w otwarciu kompozycji umieściło kontrowersyjny absynt, co uczyniło ją bardziej charakterną i już od samego początku mamy wrażenie, że ta wersja spodoba się paniom o trochę dojrzalszym guście perfumeryjnym, które nawet w zapachach słodkich, szukają czegoś wyjątkowego.
Naturalnie Black Opium Intense dalej jest ściśle związane ze swoimi poprzednikami, dalej znajdziecie tu niezwykle smakowite połącznie kawy i wanilii, przełamane nutami kwiatowymi i owocowymi. Ostatnim składnikiem wyróżniającym wersję Intense spośród pozostałych flankerów Black Opium, jest lukrecja, która jednak nie jest aż tak mocno wyczuwalna jakby życzyły sobie fanki tej specyficznej i trudnej w odbiorze nuty zapachowej. Nie zmienia to jednak faktu, że tuż obok absyntu w otwarciu, lukrecja w nutach bazowych, stanowi te znaczące różnice pomiędzy wersją Intense a pozostałymi propozycjami marki Yves Saint Laurent.
Zdecydowanie jest to jeden z lepszych flankerów Black Opium, który koniecznie musicie przetestować i oczywiście, zdać nam relację jak Wam się ten zapach spodobał!
Nuty zapachowe:
– nuta głowy: absynt i malinojeżyna; 
– nuta serca: jaśmin wielkolistny, kwiat pomarańczy i kawa; 
– nuta podstawowy: drzewo sandałowe, lukrecja i wanilia.
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/