Bestsellery Pachnidelko.pl

Postanowiliśmy, że na blogu stopniowo będziemy Wam przedstawiać bestsellery Pachnidelko.pl. W kilku kolejnych artykułach przybliżymy Wam nasze hity zarówno zapachowe jak i kosmetyczne, i niecierpliwie będziemy czekać na Wasze opinie o tych produktach! Wszystkie są oczywiście dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach na stronie Pachnidelko.pl w specjalnej zakładce – Bestsellery.

Dziś zaczniemy od trzech, typowo kobiecych zapachów, o których na pewno każdy z Was już kiedyś słyszał.

Pierwszym zapachem, od lat widniejącym na liście bestsellerów Pachnidelko.pl jest oczywiście klasyczna Euphoria Calvina Kleina w wersji wody perfumowanej. To perfumy ultrakobiece, zmysłowe, seksowne. Przeznaczone są przede wszystkim dla kobiet pewnych siebie, które są jednocześnie eleganckie i pełne energii. Bogactwo nut zapachowych podkreśla dynamiczny, kobiecy charakter. Euphoria opiera się na nutach kwiatowo-orientalnych. Głównymi składnikami są granat, kwiat lotosu, czarna orchidea, fiołek, ambra, piżmo oraz mahoń.

Kolejnym, zdecydowanie kobiecym zapachem należącym do bestsellerów Pachnidelko.pl są perfumy Good Girl Caroliny Herrery. To zapach, który odniósł błyskawiczny sukces i mimo, że jego premiera miała miejsce zaledwie rok temu, to dziś jest już uznawany za jeden z najlepszych zapachów marki Carolina Herrera. Przyciąga on uwagę nie tylko niezwykle oryginalnym flakonem, ale przede wszystkim piękną kompozycją zapachową. Siła, zmysłowość, kobiecość i tajemnica, to hasła najlepiej opisujące ten zapach. Good Girl to perfumy orientalno-kwiatowe bazujące na nutach kawy, migdałów, jaśminu, tuberozy, fasoli tonka oraz kakao.

Kobiety uwielbiają słodkie perfumy z kwiatowymi akcentami – potwierdza to również kolejna pozycja z listy bestsellerów Pachnidelko.pl. Jest nią Si marki Giorgio Armani, wybitna kompozycja zapachowa, której twórcą jest Christine Nagel. Si, to perfumy z grupy szyprowo-waniliowej. Łączą w sobie zarówno elementy eleganckiego szypru, jak i zmysłowej i otulająco-słodkiej wanilii. Nuty drzewne dodają zapachowi klasy i szlachetności, dzięki czemu perfumy Si są uwielbiane przez kobiety bez względu na wiek.

Znacie Euphorię, Good Girl albo Si? Koniecznie dajcie znać co sądzicie o tych zapachach!