Bad Boy od Caroliny Herrery!

Przygotowaliśmy dla Was recenzję zapachu, obok którego nie da się przejść obojętnie, i który jeszcze przed samą premierą wywołał spore zamieszanie. Już od jakiegoś czasu prosiliście nas byśmy poświęcili mu trochę więcej uwagi na naszym kanale YT i na blogu, także zgodnie z Waszymi prośbami – porozmawiamy dziś o perfumach Bad Boy od Caroliny Herrery!
W 2016 roku marka Carolina Herrera wypuściła na rynek perfumy, które już na stałe wpisały się w historię współczesnego perfumiarstwa, mowa oczywiście o słynnym buciku – perfumach Good Girl. Kompozycja ta momentalnie stała się bestsellerem i było tylko kwestią czasu, kiedy pojawi się męski odpowiednik tego zapachu. 
Wszyscy też zastanawiali się na jaki nietypowy flakon tym razem postawi marka Carolina Herrera – wybór padł na flakon w kształcie pioruna. Nad funkcjonalnością tego flakonu można się mocno zastanawiać i pewnie też wiele mu zarzucić, niemniej jednak dzięki podstawce śmiało można go postawić i być spokojnym o bezpieczeństwo naszego flakonu, czego zabrakło m.in. marce Lancome przy swojej premierze zapachu Idole, którego to nie da się postawić.
Sam flakon prezentuje się na pewno ciekawie, wykonany jest dość porządnie, i tak naprawdę jedyny zarzut jaki mamy to fakt, że bardzo widać na nim odciski palców, więc fanów ślicznie błyszczących flakonów może to trochę irytować., I oczywiście ten piorun balansuje trochę na granicy kiczu, jednak nie oszukujmy się i tak najważniejszą kwestią przy ocenie perfum jest sam zapach. 
Jak więc pachnie Bad Boy?
Ma w sobie sporo sprzeczności, ponieważ mimo świeżego aromatycznego otwarcia z bergamotką i pieprzem na czele, od samego początku w tej kompozycji wyczuwalne są nuty bazowe, czyli kakao i słodka fasola tonka. I ta słodycz jest zdecydowanie kluczowa. Ciężko wyodrębnić tutaj konkretne fazy rozwoju perfum, ponieważ tak naprawdę dostajemy tu wszystko na raz. Co może trochę rozczarować tych z Was, którzy lubią jak zapach zmienia się na kolejnych etapach. 
Bad Boy ma bez wątpienia męski charakter, trudno sobie wyobrazić by potraktować te perfumy jako unisex, choć jeśli któraś z Was testowała ten zapach na damskiej skórze, to koniecznie dajcie znać jakie miałyście wrażenia! Dodatkowo Bad Boy bardzo dobrze wpisuje się w tak bardzo popularny klimat męskich perfum, które są słodkie z lekko przyprawowym akcentem, by nadać im właśnie odrobinę szorstkości, tajemnicy, zmysłowości. 
Nie jest to odkrywcza czy też zaskakująca kompozycja, jednak jest na tyle przyjemna w odbiorze i do tego ma uniwersalny charakter, dzięki któremu pasuje zarówno jako zapach na co dzień jak i na wielkie wyjścia, że nie mamy wątpliwości, że na długo Bad Boy pozostanie na liście bestsellerów i wkrótce doczekamy się kolejnej odsłony tego zapachu. 
Jesteśmy bardzo ciekawi co Wy sądzicie o tych perfumach, czy według Was tworzą one idealny duet z bucikiem Good Girl, czy może zupełnie do niego nie pasują? Czekam na Wasze komentarze!
Odwiedźcie nas na naszych social mediach i stronie internetowej!
Youtube: Pachnidelko – Youtube
Instagram: https://www.instagram.com/pachnidelko/
Facebook: https://www.facebook.com/pachnidelko/
WWW:  https://www.pachnidelko.pl/